Zawieszki do bransoletek

Zawieszki do bransoletek

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Charms czerwone Serce 925 do Pandora Apart Charms czerwone Serce 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms czerwone Serce 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms z pięknym czerwonym sercem z pulsem życia

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora ażurowe serce wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękne czerwone serce z motywem pulsu życia. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety, ponieważ symbolika serca zawsze będzie wiązała się z uczuciami i miłością. Zawieszka serce to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms niebieska Rozgwiazda 925 do Pandora Apart Charms niebieska Rozgwiazda 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms niebieska Rozgwiazda 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms z niebieską rozgwiazdą

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękna niebieska barwa. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Zawieszka rozgwiazda to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms Niebieskie Serce 925 do Pandora Apart Charms Niebieskie Serce 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms niebieskie Serce 925 do Pandora Apart

Piękna ażurowa zawieszka charms w kształcie serca z niebieskimi cyrkoniami

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodają jej niebieskie cyrkonie. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Serce to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms różowy Nieskończoność 925 do Pandora Apart Charms różowy Nieskończoność 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms różowy Nieskończoność 925 do Pandora Apart

Piękna ażurowa zawieszka charms z symbolem nieskończoności z różowymi cyrkoniami

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodają jej różowe cyrkonie. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Jest to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms Serce czerwone Kokardka 925 do Pandora Apart Charms Serce czerwone Kokardka 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms Serce czerwone Kokardka 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms z pięknym czerwonym sercem z kokardką

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękne czerwone serce z motywem kokardki. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety, ponieważ symbolika serca zawsze będzie wiązała się z uczuciami i miłością. Zawieszka serce to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms Serce czerwone Love 925 do Pandora Apart Charms Serce czerwone Love 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms Serce czerwone Love 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms z czerwonym sercem i przywieszką LOVE

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękne czerwone serce z przywieszką z napisem LOVE. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety, ponieważ symbolika serca zawsze będzie wiązała się z uczuciami i miłością. Zawieszka serce to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms Serce różowe Torebka 925 do Pandora Apart Charms Serce różowe Torebka 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms Serce różowe Torebka 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms z pięknym różowym sercem z torebką

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękne różowe serce z malutką torebką. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety, ponieważ symbolika serca zawsze będzie wiązała się z uczuciami i miłością. Zawieszka to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms turkusowa Muszelka 925 do Pandora Apart Charms turkusowa Muszelka 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms turkusowa Muszelka 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms z niebieską muszelkiem

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękna turkusowa barwa. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Zawieszka muszelka to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms zawieszka Czaszka 925 do Pandora Apart Charms zawieszka Czaszka 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms zawieszka Czaszka 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms Czaszka

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej motyw Czaszki. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Zawieszka z czaszką to świetny pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms zawieszka kolorowa Tęcza 925 do Pandora Apart Charms zawieszka kolorowa Tęcza 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms zawieszka kolorowa Tęcza 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms kolorowa Tęcza

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękna zawieszka z kolorową Tęczą. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Zawieszka z tęczą to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms zawieszka Księżyc Gwiazdy 925 do Pandora Apart Charms zawieszka Księżyc Gwiazdy 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms zawieszka Księżyc Gwiazdy 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms Księżyc z gwiazdami

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękna zawieszka Księżyca z gwiazdami. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Zawieszka księżyc z gwiazdami to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms zawieszka Serce 925 do Pandora Apart Charms zawieszka Serce 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms zawieszka Serce 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms Serce

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękna zawieszka Serce. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Zawieszka Serce to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms zielona Koniczynka 925 do Pandora Apart Charms zielona Koniczynka 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms zielona Koniczynka 925 do Pandora Apart

Piękna ażurowa zawieszka charms w kształcie koniczynki z zielonym cyrkoniami

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej trzylistna koniczynka z zielonymi cyrkoniami. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Koniczynka to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms zielone Serce Ptak Kwiaty 925 do Pandora Apart Charms zielone Serce Ptak Kwiaty 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms zielone Serce Ptak Kwiaty 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms z zielonym sercem i motywem kwiatowym z ptakiem

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej piękne zielone serce z motywem kwiatów i ptakiem. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety, ponieważ symbolika serca zawsze będzie wiązała się z uczuciami i miłością. Zawieszka serce to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms złote Serce Koniczynka 925 do Pandora Apart Charms złote Serce Koniczynka 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms złote Serce Koniczynka 925 do Pandora Apart

Piękna zawieszka charms z ażurowym sercem i koniczynką z różowego złota

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora ażurowe serce wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodaje jej czterolistna koniczynka, pozłacana różowym złotem. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety, ponieważ symbolika serca zawsze będzie wiązała się z uczuciami i miłością. Zawieszka ażurowe serce to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd
Charms złoty Koniczynka 925 do Pandora Apart Charms złoty Koniczynka 925 do Pandora Apart
 • Nowy

Charms złoty Koniczynka 925 do Pandora Apart

Piękna ażurowa zawieszka charms ze złotym symbolem Koniczynki

Piękna zawieszka modułowa typu Pandora wykonana jest w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Blasku dodają jej złota koniczynka z cyrkoniami. Zawieszka idealnie pasuje do bransoletek modułowych Pandora, Apart beads, itp. Jej noszenie podkreśla romantyczny i subtelny charakter kobiety. Jest to elegancki pomysł na prezent.

50,00 zł
Szybki podgląd